Change
 1. برای استفاده از امکانات سایت و ارسال مطلب باید در سایت ثبتنام کنید.

خدمات برش لیزر پویان فلز

شروع موضوع توسط maryamgh63 ‏17/8/20 در انجمن خدمات

 1. maryamgh63 کاربر سایت

  خدمات برش لیزر یک فناوری ایده آل برای برش های ویژه و مخصوص است که در ساخت ابزارهای پزشکی به کار گرفته می شود. با مجموعه پویان فرم فلز خوارزمی همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با دستگاه ها و تکنولوژی خدمات برش لیزربه دست بیاورید.

  برگرفته از لفظ تقویت نور توسط برانگیختن اشعه‌‌ی لیزرهای تابش، از زمان ظهور آن‌ها در دهه شصت، همواره واژه‌ای برای کارایی و کیفیت در پردازش مواد بوده‌اند. آن‌ها شکل کاملا جدیدی از انرژی را ارائه دادند که خود را در ساخت و ساز، دارو و ارتباطات مشارکت داد.

  با امکان گرما، ذوب و حتی بخار کردن مواد، لیزرها به عنوان یک وسیله ایده‌آل برای انتقال انرژی شدید اما کنترل پذیر دیده می‌شوند.

  خدمات برش لیزر عمدتاً یک فرآیند حرارتی است که در آن از یک پرتو متمرکز لیزر برای ذوب مواد در یک ناحیه موضعی استفاده می‌شود. از جت گاز هم محوری برای بیرون کشیدن مواد مذاب ایجاد سرپوش استفاده می‌شود. برش مداوم با حرکت دادن پرتو لیزر یا قطعه کار توسط CNC تولید می‌شود.

  خدمات برش لیزر, خدمات برش لیزری, برش لیزر, لیزر کاری, لیزرکات, برش, برشکاری, برش کاری, خدمات برش لیزر پویان فلز, خدمات برش لیزر پویان فرم فلز خوارزمی, خدمات برش لیزر سی ان سی, خدمات برش لیزر CNC, خدمات برش لیزر قطعات فلزی, دستگاه برش لیزر, تکنولوژی برش لیزر, پویان فلز, پویان فرم فلز خوارزمی,

به اشتراک بگذارید